LT / EN / RU / EE / LVProduktai » SPILA B (spirulina meduje)

Sudėtis: Spirulina, natūralus medus. Šis puikus derinys papildo ir sustiprina abiejų produktų efektyvumą, beveik visiškai patenkina organizmo vitaminų ir mikroelementų poreikį. Naudojamas kaip įprastinis ar dietinis maistas, tinka vegetarams.

Vartojimo būdas: po 1  - 3 arbatinius šaukštelius (10-30 g) per dieną, mažiausiai 45 min. prieš valgį, užgeriant vandeniu. Jei nepavyksta išlaikyti šios pertraukos - nieko tokio, čia ne sintetinis vaistas. Laižykite ir kaip desertą:) Vienintelė griežtesnė rekomendacija - nevartokite vakare, nes galite sunkiau užmigti. Orientuokitės į tai, kada nebegeriate kavos.

Rekomenduojama vartoti mažiausiai 60 dienų. Žmonės, alergiški kuriai nors iš sudedamųjų dalių, šio produkto neturėtų vartoti.

Vartojimas vaikams per dieną: nuo trijų metukų - iki trečdalio arbatinio šaukšelio; nuo dešimties metų iki brandos - pusė arbatinio šaukštelio.  

Kai kurie teigia, kad galima pradėti duoti spiruliną kūdikiams į pradedamą valgyti kietą maistą, tačiau mes linkstame į konservatyvią nuomonę. Be abejo, vartojimo būdą pasirenka patys tėvai.