Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 18

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 19

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/spila/domains/spila.lt/public_html/bin/scripts/functions.php on line 20
SPILA - Apie mus
LT / EN / RU / EE / LV

Apie mus

 

 
  
Esame visokie: ir užimti, ir turintys laiko. Rūpinamės visu pasauliu, kaimynais, bendradarbiais, giminaičiais. Ir savimi rūpinamės. Su laiku dažniau ir daugiau pasidomime, kaip ir ką galime pakeisti – supratime apie gyvenimą, savo kasdienybėje, maiste. Sunku keisti radikaliai, atsisakyti įprasto gyvenimo būdo. Nuosekliai keičiame įprastą supratimą, kokį maistą pasirinkti, kuris atitiktų būseną, kaip pakeisti savo įpročius. Lyginame savo pačių ir kitų įgytas patirtis.
Palyginkime natūralų ar bent jau santykinai natūralų maistą ir vartotojišką, pagamintą maistą ir jo pagrindu sukurtus dirbtinius maisto papildus. Įsiklausome į save, į senas primirštas tiesas.
 Palaikome patikimą, organizmui žinomą kelių milijardų metų senumo gyvenimo gamtoje patirtis ir tarpusavio gamtos sąveikos, evoliuciniai ryšiai.
 Atpažįstame save kaip sąveikaujančius, kuriančius ir priimančius gamtoje, visatoje su daugybe nepriklausomų ryšių, kurių daugumoje tik nujaučiami.
 
 Ieškome būdų, kaip pateikti spiruliną, padidinant jos vertę. Esame naujų biodinaminių produktų ir funkcinio maisto kūrėjai. Saugome savo žinias, produktus patentuojame.
Produkciją gaminame Lietuvoje, ją parduodame ir užsienyje. Naudojame įvežtinę natūraliai auginamą labai aukštos kokybės spiruliną bei aukščiausios kokybės vietines žaliavas.
Spirulina dažniausiai auginama  lauko sąlygomis švariose, neužterštose vietose. Kiekvienai auginimo partijai padaromi dviejų krypčių tikslūs tyrimai: privalomieji užterštumo ir papildomi maistiniai kokybiniai. Naudodami žaliavas su žinomomis vertėmis, kiekvienam produktui nurodome tikslias pagrįstas galutines vertes. 
 
Kokybiški funkcinio maisto linijos  produktai: energijai, darbingumui, pažįstamos ir puikiai įsisavinamos maisto medžiagos kartu su sveika ir subalansuota ir visaverte mityba bei aktyviu gyvenimo būdu svarbūs nuosekliam ir normaliam organizmo veiklos užtikrinimui.
 
Ar norite gamtos dovanų?

 

 

 SPILA, UAB įgyvendino  "Inočekiai LT " priemonės VP2-1.3-ŪM-05K-03-125 projektą "Cianobakterijos Aphanizomenon flos-aquae potencialo sintetinti biologiškai aktyvias medžiagas galimybių studija"